O nasCellco Communications

Cellco Communications jest jednym z największych i wiodących producentów komponentów sieci światłowodowych w Polsce. Nieustannie doskonalimy swoją ofertę produktową, czego przykładem jest stworzony przez naszych inżynierów i technologów autorski system mikrokanalizacji światłowodowej RUNFIBER, opierający się na technologii mikrorurek oraz pakietów mikrorurek, wraz z towarzyszącymi im komponentami instalacyjnymi- złączkami, zaślepkami i dedykowanymi narzędziami.

Elementy systemu RUNFIBER są całkowicie zgodne z wymogami inwestycji realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Oferujemy kompleksową obsługę realizacji projektów- poprzez założenia wstępne, wycenę, nadzór wdmuchiwania aż po obsługę i wsparcie poinstalacyjne. Realizacja odbywa się pod stałym nadzorem dedykowanego inżyniera systemu Runfiber, który udzieli Państwu wsparcia na każdym etapie realizacji inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Z naszą pełną ofertą produktową i usługową Cellco możecie się Państwo zapoznać pod adresem www.cellco.com.pl

Technology by:

Runfiber - autorski system mikrokanalizacji światłowodowej stworzony przez inżynierów i technologów Cellco Communications. Zgodny z KPO i FERC. Realizujesz inwestycje w systemie mikrokanalizacji? Dedykowany inżynier wsparcia projektów mikrokanalizacyjnych  pomoże zaprojektować sieć z założeniem optymalizacji kosztów budowy. Wsparcie na każdym etapie inwestycji: projektowanie, wdmuchiwanie, support poinstalacyjny. 

+48 505 171 868

Cellco Communications Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 30 E
73-108 Kobylanka, POLSKA

tel +48 91 570 52 15
fax +48 91 570 52 49
Zamawiaj przez CELLCO24.COM

 

Zaprojektowano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

X

Zapytaj o produkty

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

CONTACT_ALERT_DATE

Proszę wybrać produkty

CONTACT_ALERT_OFFER

Kable

Magistralne

Abonenckie

Mikrorurki

Osprzęt

Wyślij zapytanie
Platforma b2b