SUPPORT INSTALACYJNY

Runfiber - kompleksowa realizacja inwestycji

Runfiber to system mikrokanalizacji, na który obok głównych grup produktowych: mikrokabli, mikrorurek, złączek oraz narzędzi skałdają się również usługi.

Oferujemy realizację inwestycji z uwzględnieniem wsparcia w zakresie wdmuchiwania, projektowania, doradztwa koncepcyjnego oraz suportu instalacyjnego i poinstalacyjnego.

W momencie pojawienia się usterki, zapewniamy wsparcie telefoniczne. W przypadku większej awarii, udzielamy wsparcia bezpośrednio na miejscu realizacji inwestycji.

Technology by:

RUNFIBER
DLA POPC

Runfiber - autorski system mikrokanalizacji światłowodowej stworzony przez inżynierów i technologów Cellco Communications. Realizujesz inwestycje w systemie mikrokanalizacji? Dedykowany inżynier wsparcia projektów mikrokanalizacyjnych  pomoże zaprojektować sieć z założeniem optymalizacji kosztów budowy. Wsparcie na każdym etapie inwestycji: projektowanie, wdmuchiwanie, support poinstalacyjny. 

+48 504 302 302

Cellco Communications Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 30 E
73-108 Kobylanka, POLSKA

tel +48 91 570 52 15
fax +48 91 570 52 49
Przejdź do działu KONTAKT

 

Zaprojektowano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.